Приєднатися до територіальної громади м. Івано-Франківськ

Я, хочу приєднатися до територіальної громади м. Івано-Франківськ.

Втілюючи в життя ідеї Майдану на демократизацію суспільства й зміцнення місцевого самоврядування та діючи згідно з Конституцією України, маємо обов’язок створити в обласному місті територіальну громаду. Це утворення дасть змогу міській спільноті через посилення контролю за діяльністю владних органів і чиновництва ефективно вирішувати наболілі проблеми життєдіяльності міста. А саме: впливати на формування тарифів на комунальні послуги, домагатися проведення ефективніших заходів щодо впорядкування прибудинкових територій та ремонту доріг, контролювати роботу громадського транспорту й соціальних закладів: від дитсадків — до лікарень і вишів, сприяти в захисті малозабезпечених тощо

Якщо ти відчуваєш, що настав час щось змінити у твоєму житті,

Якщо ти змучився від постійних обіцянок - жити по новому...

Якщо ти не маєш спокою від хабарників, чиновників, і казнокрадів...

Стань частиною чогось більше ніж просто фізична особа. Чимось більшим, ніж номер в податкові службі. Стань повноправним власником своєї країни !!!

Саме ти, а не олігархи, хабарники, та вбивці Українського народу мають керувати своїм містом, своєю Країною. Це гарантовано нам Конституцією України.

Ми заплатили кров'ю наших братів за це право. І зараз, коли залишилося зробити останній ривок, ми не вправі зупинятися !!!

* Поля обов"язкові для заповнення Конфеденційність ГАРАНТОВАНО !!Заповніть "Реєстраційну форму"


Вкажіть Ваші контактні дані та адресу проживання.


Звами зв'яжиться уповноважений представник дані якого ви знайдете на сайті в розділі "Уповноважені представники"


Назначте зустріч із уповноваженим представником


Зверніть УВАГУ !!!


Уповноважений представник зобов'язаний залишити Вам зворотній талон встановленого зразку


На талоні обов'язково повинно бути вказано контактні та паспортні дані представника якому ви делегуватимете ваш голос


Також представник має на талоні вказати ваш реєстраційний номер наприклад: 1.1.235Вповноважувати представника представляти вас на загальних зборах територіальної громади дозволяється тільки один раз. Якщо ви делегуєте свій голос різним представникам, то відповідно до законодавства України чинним залишається той представник, голос якому ви делегували останньому.


Вверх