Чирва Сергій Петрович

Вповноважений представник

4.9

Проект: БК на вул. Грушевського, 42

Посада: Інші сфери діяльності

Громадський діяч

Додатково:

.Автобіографія

Я, Чирва Сергій Петрович, народився 12 квітня 1959 року у місті Івано-Франківську, де проживаю по цей день. Після закінчення СШ-12 навчався на механічному факультеті ІФІНГ, де набув спеціальність інженера-механіка. З 1981 по 1999 роки проходив службу в органах внутрішніх справ на посадах Державного інспектора пожежного нагляду, старшого інженера пожежної випробувально-дослідної лабораторії, коменданта гарнізону ОВС в області. Після виходу у відставку у званні підполковника міліції працював у службі безпеки автозаправок «Словнафт Україна», начальником спец.ДНД Івано-Франківської обласної організації УТМР, Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища - на посаді головного спеціаліста оперативного міжрайонного контролю Екологічної інспекції в області, інженером з охорони праці комплексу АЗС-АГЗП бренду «WOG», заступником директора ТОВ «УНІПЛИТ» з управління людськими ресурсами. На даний час співпрацюю з товариствами, які впроваджують опалення об’єктів бюджетної сфери від альтернативних джерел.

.Освіта

Вища. Івано-Франківський Університет Нафти та Газу

.Досвід роботи

Усе свідоме життя займався науковими дослідженнями та раціоналізацією. Так, маю 5 наукових публікацій у галузях хімії, будівництва, пожежної справи та охорони довкілля, 65 рацпропозицій. У 1994 здав кандидатський мінімум. Не захищався. У 2008 році за №82555 отримав останній патент України на винахід «Спосіб боротьби з масовими викидами отруйних речовин» у співавторстві з АН України та Прикарпатським Університетом. За договорами викладаю основи техніки безпеки та охорони праці , пожежної та техногенної безпеки в різних інститутах та НМЦ, а також - на курсах підвищення кваліфікації керівних кадрів області. Консультую як спеціаліст при розслідуванні нещасних випадках та у подальших у судових процесах .

.Досягнення

Позиціоную себе як громадського діяча, бо членство у різних партіях (БЮТ, ПЗВ та Зелені) показало невідповідність вимог партійних функціонерів моїм принципам. Активно відстоюю інтереси громади на слуханнях, пікетах та у судах. Висвітлюю проблемні питання у ЗМІ та у соціальних мережах. Пропагую ідеї чистого довкілля та життя у гармонії з природою, Богом нам даної.
    Немає результатів.

Дивіться також

Немає результатів.

Вверх