• Про ринок землі та істерику навколо земельного питання.

  Існує багато країн де більшість землі належить державі, для прикладу Канада чи Ізраіль. В тій самій Канаді державі належить близько 90% земель сільгосппризначення і це не заважає бути Канаді в лідерах аграрних країн світу. Але чому так, чому в них може розвиватись сільське господарство, а в нас ні? Діло зовсім не в ринку землі, не в питанні можливості продавати землю, а в більшовизмі яким страдає наша "влада". В Україні більшість землі сільгосппризначення є в володінні районних та обласних рад, а управляє тими землями взагалі невідомо хто, саме ці землі мають на меті продати "наші" послідовники совєтов. Земля спочатку має знайти свого власника, а вже так може йти мова про ринок землі.


  Хто ж є власником землі в Україні? Ст.13 Конституції України "Земля ......... є об'єктом права власності Українського народу. Ст.142 Конституції України "Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядуваня є ...... земля ... Що таке місцеве самоврядуванн? Ст. 140 Конституції України "Місцеве самоврядування є правом територіальної громади - жителів села.....", ст.143 "Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном".
  Отже, що потрібно зробити Українському народу аби набути своїх прав - власника:


  1. Територіальним громадам набути своїх конституційних прав шляхом проведення загальних зборів і прийняття "статуту територіальної громади"


  2. Облікувати все майно, в тому числі і землі всіх без виключення категорій, в межах територіально-адміністративної одиниці.
  Це і є та успішна модель Канади та Ізраілю, де землі мають власника - територіальну громаду, а не незрозумілі ... ради які невідомо хто і на якій підставі утворив. Це та модель коли територіалтна громада, тобто мешканці певного населеного пункту, самі вирішують кому, скільки і на скільки надавати землю в користування(оренду). Це та модель коли тер.громада виступає гарантом стабільності чого цілком достатньо для банків ти інвесторів аби надавати довгострокові кредити аграріям. Це та модель коли законодавчий орган лише врегульовує порядок дій, а самі дії впроваджує місцевий орган самоврядування - територіальна громада як юридична особа публічного права і є місцевою (локальною) владою, а ...рада лише виконавчим органом. Сукупність територіальних громад є держава Україна де територіальні громади і є первинним суб'єктом влади, де влада-територіальні громади мають утворити свої органи. Натомість нам насильно навязують більшовитську централізацію під назвою "об'єднані територіальні громади" і під цим соусом хотять запровадити продаж землі, впроваджуючи ринок землі, та ховають злочини скоєні ними протягом 25ти років.


  Введення такого ринку землі це торгівля Україною.
  Ми мусимо виконати норми Конституції України, відновити верховенство права, бо саме територіальні громади в межах територіально-адміністративної одиниці здійснюють права власника, а не ради будь якого рівня, без рішення тер.громади жодного клаптику землі відчужено бути не могло і бути не може. А після цього в "наших" любітєлєй совєтов відпаде бажання щось продавати, будуть пакувати валізи і драпати, хто встигне, бо викриється все що вони встигли пограбувати.

Вверх